Станція юних техніків №2

Харківської міської ради

Комунальний заклад «Станція юних техніків № 2 Харківської міської ради» (далі КЗ СЮТ № 2 Харківської міської ради) здійснює свою діяльність згідно з Конституцією України на підставі законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Державної національної програми «Освіта» (Україна ХХI століття), наказів Міністерства освіти і науки України, Концепції виховання дітей та молоді у національній системі освіти, Положення про позашкільний навчальний заклад, Положення про центр, будинок, клуб науково-технічної творчості учнівської молоді, станцію юних техніків, власного статуту.

Навчально-виховний процес у КЗ СЮТ № 2 Харківської міської ради здійснюється за навчальними програмами. Затвердженими Центральними органами виконавчої влади, а також за програмами, затвердженими місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Враховуючи потреби вихованців, побажання батьків, фахову підготовку педагогічних кадрів, можливості матеріально-технічного забезпечення навчально-виховний процес у КЗ СЮТ № 2 Харківської міської ради  за двома основними напрямами позашкільної освіти:

1. Науково-технічний;

2. Дослідницько-експериментальний.

Позашкільне навчання і виховання здійснюється диференційовано відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей вихованців, з урахуванням їх віку, психофізичних особливостей, стану здоров’я у різноманітних організаційних формах, передбачених Статутом закладу.

З метою розвитку та підтримки обдарованих і талановитих вихованців, учнів, слухачів, здобуття ними практичних навичок, оволодіння знаннями в сфері науки, культури, мистецтва, а також для задоволення їх потреб  у  професійному самовизначенні  і  творчій самореалізації в КЗ  СЮТ № 2 Харківської міської ради  організовується індивідуальна та групова форми роботи.

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg

/Files/images/pedpresa.gif /Files/images/bannerUZOYO_0.jpg
/Files/images/bannerHZOYO_0.jpg /Files/images/osv.png
/Files/images/ьмы1.jpg /Files/images/ban_test1 — копия.png