Досягнення гуртківців

Досягнення гуртківців за 2016/2017 н.р.

Павліченко Андрій Вікторович – нагороджений Грамотою Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради за сумлінну плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління та за підсумками роботи у 2015/2016 навчальному році.

Моісіяді Артур – посів ІІ місце та нагороджений Дипломом на Чемпіонаті Світу з авіамодельного спорту в класі вільно літаючих моделей FAI F1м. Прилеп, Македонія, 06.08.2016 (кер. Павліченко А.В.)

Вовк Дарина – переможець Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», нагороджена Дипломом ІІІ ступеня (кер. Вовк Я.О.)

Домнич Дар’я – нагороджена  Дипломом ІІІ ступеня в обласному етапі заочного Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!» у номінації «Жанрове фото» (середня група) (кер. Шевцов В.В.)

Ганна Мігура – нагороджена Дипломом І ступеня, переможець в міській виставці-конкурсі «Слобожанська мозаїка» (кер. Шевченко Н.У.)

Андрій Герасимов - нагороджений Дипломом ІІІ ступеня, переможець в міській виставці-конкурсі «Слобожанська мозаїка» (кер. Логінов М.М.)

Альбіна Соловей - нагороджена Дипломом ІІІ ступеня, переможець в міській виставці-конкурсі «Слобожанська мозаїка» (кер. Мірошниченко С.О.)

Поліна Бражник - нагороджена Дипломом І ступеня, переможець в міській виставці-конкурсі «Слобожанська мозаїка» (кер. П’яніна В.М.)

Павліченко Андрій Вікторович – нагороджений Дипломом за зайняте І місце в чемпіонаті України з радіокерованих моделей в категорії F-3-D. 01‑03.07.2016.

Павліченко Станіслав - нагороджений Дипломом за зайняте І місце в чемпіонаті України з радіокерованих моделей в категорії F-3-D. 01‑03.07.2016.

Мосіяді Артур – посів І місце та нагороджений Дипломом на Чемпіонаті України з авіамодельного спорту в класі F2C, Київ – 2016 (кер. Павліченко А.В.)

Мосіяді Артур – нагороджений Дипломом І ступеня у класі моделей F-1-P Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі) Конотоп 2016 рік (кер. Павліченко А.В.)

Мосіяді Артур – нагороджений Дипломом І ступеня у класі моделей F-2-C Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі) Київ 2016 рік (кер. Павліченко А.В.)

Бочарников Іван - нагороджений Дипломом І ступеня в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу з початкового технічного моделювання у номінації «Найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми» (кер. Логінов М.М.)

Мосіяді Артур – посів І місце у класі моделей F-1-Р вільно літаючі моделі, Кубок Латвії, Харків 10-12 червня 2016 р. (кер. Павліченко А.В.)

Стародубовський Кирило – посів ІІІ місце та нагороджений Дипломом у змаганнях з авіамодельного спорту «Відкрита першість Харківської області на приз Діда Мороза» у класі метальних моделей (молодша вікова група) (кер. Павліченко А.В.)

Олійник Емілія – переможець обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», нагороджена Грамотою (кер. П’яніна В.М.)